Witamy Państwa na stronie Domu Handlowego Ceramiczno - szklanego "Na Pięknej". Sklep Na Pięknej jest najstarszym i największym sklepem z porcelaną z czterdziestoletnią tradycją, znajdującym się w centrum Warszawy.  

Prowadzimy dystrybucję szerokiej gamy wyrobów ceramicznych, szklanych i kryształowych, kontynuując długoletnią tradycję naszego sklepu. U nas znajdziecie Państwo największy wybór polskiej porcelany, fajansu, szkła oraz kryształów. Oferujemy wiele niepowtarzalnych dekoracji i fasonów, kładąc szczególny nacisk na piękno, elegancje i praktyczność. Proponujemy sprzedaż porcelany w zestawach obiadowych, kawowych oraz na sztuki. Współpracujemy z klientami detalicznym jak również z wieloma restauracjami, hotelami i placówkami dyplomatycznymi. Tylko u nas kupicie Państwo produkty największych i najbardziej znanych producentów polskich i zagranicznych takich jak Ćmielów, Chodzież, Lubiana, Karolina, Włocławek, Kristoff, Bogucice, Maxwell&Williams oraz wielu innych.

Na Piękną zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 19:00 oraz w soboty od 10:00 do 17:00.